Autor Wątek: Szkolenia Human Skills  (Przeczytany 341 razy)

kusa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Szkolenia Human Skills
« dnia: Kwiecień 30, 2022, 00:20:42 »
Na co dzień prowadzę biznes i muszę starać się dobrze pracować i zatrudniać, żeby moi pracownicy czuli się akceptowani i wspierani. Nie blokuję nikomu rozwoju. Sama chcę posłać niektórych na coś takiego jak budowanie marki pracodawcy . Pomogą mi i innym swoim pracodawcom.

macysia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia Human Skills
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2022, 15:00:47 »
Szkolenia są kluczowe dla rozwoju biznesu i ja tego nie ukrywam, ale wydaje mi się, że także i o samym biznesie warto się dowiedzieć. Jeśli interesuje Was na przykład spólka z o.o. , to warto wiedzieć, jakie są rozliczenia, jaki kapitał zakładowy się w niej trzyma, a także jak rejestracja spółki z o.o wygląda.

barti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia Human Skills
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2022, 11:56:24 »
Warto podnosić kwalifikacje i uważam, że to naprawdę spory pomysł na to, żebyśmy sobie na to wszystko odpowiednio rozplanowali. Ja na pewno na narzędzie Arthur.doc patrzę, bo czuję, że będę musiała pomyśleć o tym, jak pomóc mojej placówce. Na tym mi jednak zależy jak najbardziej.

waneska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia Human Skills
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2023, 18:16:32 »
Rozwijanie umiejetnosci miekkich jest bardzo istotne. U nas nawet szkola organizuje dodatkowe szkolenia nauczycieli by zwiekszych ich kwalifikacje w tym zakresie

Monk45

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia Human Skills
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2023, 09:41:27 »
W 2023 roku również sporo się zmieniło w prawie pracy i dlatego warto poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak teraz wyglądają regulacje dotyczące pracy zdalnej oraz urlopu macierzyńskiego. Tym bardziej, jeśli stale nie pracujecie sami, a zatrudniacie pracowników to warto uczestniczyć w szkoleniach online prowadzonych przez https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwarte/prawo-pracy/ gdzie znajdziecie na przykład takie propozycje, jak "Dokumentacja pracownicza od A do Z w 2023 r. z uwzględnieniem nadchodzących zmian – wzory dokumentów dla uczestników szkolenia!!!" Na pewno będzie to dobry kierunek rozwoju i też mając pewność, że w tym zakresie wszystko jest zgodnie z prawem.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
plastycy zameczek-rozmawiajmy stadoterra partiademokratyczna fifa07pl